Intellectual Property
& Innovation Week na UG

Tydzień Własności Intelektualnej to wydarzenie na Uniwersytecie Gdańskim, poświęcone ochronie własności intelektualnej, komercjalizacji wyników badań i współpracy nauki z biznesem.

Centrum Transferu Technologii UG rozpoczyna realizację swojej nowej strategii rozwoju od Intellectual Property & Innovation Week, realizowanego pod patronatem Urzędu Patentowego RP oraz Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii.

Intellectual Property&Innovation Week to kilkanaście wykładów, warsztatów, spotkań i paneli dyskusyjnych dla badaczy i wynalazców z UG, którzy chcą skutecznie wdrożyć efekty swoich prac na rynku. Tydzień Własności Intelektualnej odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia 2024r. na terenie Kampusu UG. Tematyka wydarzenia i co za tym idzie, prelegenci, zostali dobrani w taki sposób, aby korzyści ze zdobytej wiedzy podczas spotkań wynieśli zarówno nauczyciele akademiccy, jak i studenci.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Światowego Dnia Własności Intelektualnej, który został ustanowiony przez Światową Organizację Własności Intelektualnej na 26 kwietnia.

Skorzystaj z wiedzy praktyków i poznaj tajniki skutecznego budowania biznesu opartego o wyniki badań naukowych. Dowiedz się:

• Kiedy i jak warto chronić wyniki badań?
  • Jak przebiega proces ochrony wyników badań i procedura patentowa - krok po kroku?
  • Ile kosztuje ochrona wynalazku?
  • Jak zamienić osiągnięcia naukowe w dochodowy biznes?
  • Jak opracować projekt dla inwestora?
  • Jak przygotować się do spotkania z inwestorem?

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia.

Wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja

Program wydarzenia poniżej

News na stronie UG

Program:

Załącznik Rozmiar
Program wydarzenia 2.48 MB

Data publikacji: czwartek, 11. Kwiecień 2024 - 07:52; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: środa, 17. Kwiecień 2024 - 09:31; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega